Fasolki Jelly Beans - pyszne informacje o fasolkach wszystkich smaków

Fasolki Jelly Beans - pyszne informacje o fasolkach wszystkich smaków

Karolina Flis 23 Lutego 2023

Fasolki Jelly Beans bardzo szybko stały się znane dosłownie na całym świecie. W sieci i w mediach społecznościowych notorycznie pojawiały się kolejne filmiki z użytkownikami, którzy świetnie bawili się właśnie w towarzystwie kolorowych fasolek. Okazuje się, że właśnie z ich pomocą można zaplanować niesamowitą grę na wieczór z przyjaciółmi i sprawdzić ich poczucie smaku! 

Co każdy z nas powinien wiedzieć o fasolkach Jelly Beans i dlaczego są one tak popularne?

Fasolki Jelly Beans - czas na niesamowitą zabawę! 

Fasolki Jelly Beans szturmem zdobyły sobie rynek i serca wielu smakoszy. Tak naprawdę nie mamy się co temu dziwić, gdyż pomysł producentów odpowiadających za projekt tych wyśmienitych fasolek był fenomenalny! Okazuje się, że w jednym opakowaniu Jelly Beans znajdziemy pary fasolek, które wyglądają dokładnie tak samo. Jedna z fasolek Jelly Bean zachwyci nas swoim aromatem i wyśmienitym smakiem, podczas gry druga... może przyprawić nas o mdłości! Właśnie na tym polega cała zabawa, jaką mogą nam zagwarantować fasolki Jelly Beans! Gracze losują dowolny kolor fasolek, a następnie wybierają jedną z pary. Dopiero po jej rozgryzieniu przekonają się, czy trafili na smakowity kąsek, czy może na... puszkowane jedzenie dla psa! Oczywiście warto tu podkreślić, że mimo "oryginalnych smaków" fasolki Jelly Beans są całkowicie bezpiecznie w spożywaniu i nie zawierają substancji chemicznych. 

Jakie są smaki fasolek Jelly Beans?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Jelly Beans często określa się jako fasolki wszystkich smaków. Wynika to z faktu, że są one maksymalnie zróżnicowane i w wielu wypadkach także i wyjątkowo kontrowersyjne. Wobec tego, jakie są smaki fasolek Jelly Beans? Otóż możemy wśród nich wymienić:

  • fasolki żółte - jedna z nich jest o smaku soczystego banana, z kolei druga o smaku... obierek ze struganego ołówka;
  • fasolki niebieskie - w tym wypadku jedna z fasolek ma przepyszny, jagodowy smak, podczas gdy druga smakuje jak zwykła pasta do zębów;
  • pomarańczowe fasolki - pod tym kolorem skrywają się fasolki o smaku soczystej brzoskwini. Durga fasolka w parze niestety, ale oferuje nam smak...wymiotów!
  • fasolki jasno pomarańczowa - w tym wypadku mamy do czynienia z fasolką o smaku karmelowym, a także z fasolką o smaku zgniłego sera pleśniowego.
  • fasolki brązowe - pod jedną z nich kryje się smakowity, czekoladowy pudding, zaś pod drugą kryje się... puszkowane jedzenie dla psa.
  • fasolki białe - w tym przypadku mamy do czynienia z mieszanką smaków jaką jest kokos i dziecięca pieluszka.
  • fasolki zielone - zielone fasolki Jelly Beans zaoferują nam smak soczystej i dojrzałej gruszki, a także smak...wydzieliny z nosa!
  • fasolki czerwone - jedna z nich posiada smak truskawkowego dżemu, podczas gry druga z nich smakuje jak dżdżownica!
  • fasolki biało-żółte - pod jedną z nich skrywa się smak wyśmienitego popcornu z masełkiem, zaś druga z nich to nic innego jak tylko zbutwiałe jajko!
  • fasolki czarne - w jednej z nich zamknięty został smak lukrecji, podczas gdy druga z nich smakuje jak spray skunksa.

Nie ma więc wątpliwości co do tego, że są to absolutnie fasolki wszystkich smaków. Jelly Beans to świetny pretekst do "smakowej" zabawy, która może nam dostarczyć nieskończenie wiele rozrywki - szczególnie w momencie, kiedy przypadkiem wybierzemy fasolkę o smaku dziecięcej pieluszki!

Gdzie kupić Bean Boozled?

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że fasolki Jelly Beans - Bean Boozled to twór amerykański. To właśnie tam po raz pierwszy powstał pomysł stworzenia Jelly Beans, a także zostały opracowane pierwsze receptury i "unikalne" smaki. Przez długi czas te wyjątkowe fasolki dostępne były w sprzedaży jedynie na rynku amerykańskim, jednak obecnie trafiły one już do Europy. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, gdzie kupić Bean Boozled? Okazuje się, że tych fasolek nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych - ani w marketach wielkopowierzchniowych, ani także w sklepikach osiedlowych. Niemniej jednak jednym z lepszych sposobów na zakup Bean Boozled są sklepy internetowe z przekąskami. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie wybór takiego e- sklepu z przekąskami, któremu można zaufać i mieć pewność, co do jego jakości. Na rynku bowiem pojawiło się wiele "podróbek" Jelly Beans, a z pewnością nikt z nas nie chciały na nie trafić. Jeśli więc rozsądnie podejdziemy do kwestii zakupów, to z pewnością już wkrótce będziemy mogli samodzielnie posmakować fasolek Jelly Beans!