Czy znałeś TE słodycze? - Podróż po smakach świata

Czy znałeś TE słodycze? - Podróż po smakach świata

Karolina Flis 24 Lipca 2023

Każda pora roku jest dobra na odbycie pouczających i ciekawych podróży do nieznanych zakątkach świata. A gdyby tak choć raz spróbować czegoś nowego i postawić na wycieczkę po najwspanialszych smakach słodyczy z odległych krajów? Jest to możliwe, ponieważ w naszej ofercie mamy słodycze z całego świata, które przeniosą Was w odległe rejony i pozwolą poczuć prawdziwy smak oryginalnych słodyczy. To niebywała gratka dla fanów unikalnych smaków.

Jelly Beans – prosto z zielonej Irlandii

Fasolki wszystkich smaków. Kto o nich nie słyszał? Z pewnością nie ma osoby, która nie poznałaby ich, oglądając lub czytając przygody Harry’ego Pottera. Fasolki występowały tam bardzo często i nic w tym dziwnego, ponieważ są fantastyczne. Jelly Beans pochodzą z Irlandii, która słynie z pięknych krajobrazów i cudownej zieleni. Rozsmakowując się w fasolkach, możesz przenieść się nie tylko na tę wyjątkową wyspę, ale również do magicznego świata czarodziejów i czarodziejek. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony smak, a do wyboru są:


  • smak mieszany,
  • bananowy,
  • sernik z truskawkami,
  • jagodowy,
  • kwaśna limetka,
  • kwaśne jabłko,
  • coli,
  • wiśni,
  • brzoskwini,
  • maliny.

Zagraniczne słodycze to wspaniały sposób na odkrycie innych kultur i smaków, które przyniosą radość z możliwości poznawania nowych i ciekawych produktów.

Bubbaloo Gum Fresa – smak hiszpańskiej gumy balonowej

Guma balonowa to smak dzieciństwa. Każdy z nas bez przeszkód potrafi sobie przypomnieć beztroskie chwile dzieciństwa, w których ulubioną konkurencją było dmuchanie balonów z przepysznych gum. Bubbaloo Gum Fresa to hiszpańska guma balonowa, która pozwoli przypomnieć sobie dawne czasy, a przy okazji przeniesie Was na słoneczne hiszpańskie plaże pełne złocistego piasku i promieni słonecznych. Słodycze z zagranicy to oczywiście niejedyny sposób na poznanie odległych rejonów, jednak ich unikalny smak w dużym stopniu pozwoli na zapoznanie się z rodzimymi upodobaniami. 

MM`s Brownie – najpopularniejsze słodycze z Ameryki!

Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziesz słodycze z całego świata, a więc nie może w nim zabraknąć kochanych przez Polaków produktów MM’s. W tym wypadku amerykańskie brownie, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem, również musiały się pojawić w naszej ofercie.


Przepyszna wata cukrowa – czy wiesz, kto ją wymyślił?

Choć wata cukrowa bardzo często spotykana jest w naszych sklepach, to nie każdy wie, że początkowo była ona produktem włoskim. Pierwszy raz pojawiła się w XV wieku i wyglądała zgoła inaczej niż obecnie. Jej aktualny wygląd zawdzięczamy angielskiemu wynalazcy, którym był John Wharton. Mężczyzna ten skonstruował maszynę do wyrobu waty cukrowej. To właśnie dzięki niemu obecnie możemy cieszyć się fantastyczną strukturą pysznej waty cukrowej, którą uwielbiają dzieci i dorośli. Żadne przyjęcie dla dzieci ani letnie garden party nie może się odbyć bez kolorowej waty cukrowej.


Jeśli interesują Cię odległe rejony, to nie czekaj i już teraz zacznij je poznawać, podróżując do przeszłości lub uciekając w świat fantazji. Wystarczy, że spróbujesz oryginalnych słodyczy z różnych zakątków świata, które są dostępne w naszej ofercie. Dzięki nam te wszystkie unikalne produkty znajdziesz w jednym miejscu!